Ozoceutica Neoskin

Ozoceutica Neoskin

REGENERACE PLETI

Řada OZOCEUTICA NEOSKIN je založena na organických kyselinách s exfoliačními a obnovujícími schopnostmi.

Organické kyseliny se používají k léčbě akné, korekci povrchových a hlubokých vrásek, pigmentace, stejně jako jizev a nerovnosti pokožky.

Sesazone 6000

Ústřední myšlenka řady Neoskin spočívá na principu zrození "nové kůže": zbavit se starého a uvolnit tím místo novému za cenného přispění exkluzivního vzorce Sesazone 6000.

Sesazone 6000 je chráněný ozon v cyklodextrinových kapslích, který poskytuje silný náboj energie a stimuluje ochranu buněk před volnými radikály. Tato složka aktivuje buněčný metabolismus v pokožce. Zvyšuje se neosyntéza kolagenu, elastinu a glykosaminglykanů v dermis. Vysoce obohacenou složku lze nazvat "zásobárnou" aktivního, stabilizovaného a biologicky dostupného kyslíku s řadou vlastností pro buňky pokožky. Jmenovitě zlepšuje buněčnou energii a má celkovou baktericidní aktivitu (antibakteriální a antimikrobiální). Rovněž významně působí na kožní tkáně díky svým revitalizačním, reepitelizačním a hojivým   schopnostem.

Řada NEOSKIN OZOCEUTICA aktivně používá kyseliny AHA a BHA (například kyseliny glykolová, mandlová, mléčná, laktobionová, azelaová a mnoho dalších) pro uskutečnění specifické a cílené korekce problémů.

Vzorce těchto kyselin jsou doplněny ozonizovaným olejem Ozonated Sesazone 6000, který činí pokožku dynamickou a poddajnou aktivním látkám.

Ozoceutica Neoskin není pouhou řadou přípravků proti stárnutí nebo korekci problémů (akné, post-akné), ale skutečnou high-tech sadou produktů pro obnovený a mladý obličej.

Kosmetika Ozoceutica Neoskin

PRO PROFESIONÁLY

Kosmetika Ozoceutica Neoskin

PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ

Product added to wishlist
Produkt přidán do porovnání.