Naše značky

Ženy volí různé způsoby péče o svůj vzhled: některé dávají přednost profesionálním kosmetickým procedurám, jiné zas více důvěřují kvalitním krémům a sérům. Avšak pro všechny skupiny jsou produkty značky BEAUTY SPA (Itálie) ideálním řešením. BEAUTY SPA je značka s celosvětovou reputací, jež získala uznání od profesionálů v oblasti krásy a medicíny.

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází z veleúspěšného regionu starověké historie, ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna. Je to příběh zcela Made in Italy, vnitřně spojený se speciální vodou, které se žádná jiná na světe nevyrovná. Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celého projektu.

GoalGreen složení je téměř zcela přírodní > 97 % přísad přírodního původu. V souladu s touto filozofií jsou naše produkty navrženy jako přírodní a biologicky rozložitelné. Toto se týká i obalů produktů, jsou recyklovatelné, ekologické a vyrobené ve jménu respektu ke všem lidem, životnímu prostředí a bytostí v něm žijících.

Dottor Primo znamená v italštině první doktor. První pomoc, neboli pomoc, když jsou lidé v "nouzi".
Dottor Primo se zaměřuje na všechny specifické potřeby, které lidé v životě ve vztahu k pokožce pocítí: zranění, drobné nehody, jako jsou popáleniny od slunce, podráždění a potřeba ochrany. Pro tyto účely využívá nejlepší technologie péče o pleť, inovativní účinné látky a silnou výrobní kapacitu, která zajišťuje kvalitu, bezpečnost a kompetentnost.

Product added to wishlist
Produkt přidán do porovnání.