Partnerům

Partnerům

Dobrý den, vážení kolegové!

Společnost Aventa Group s.r.o.  představuje Vám známou italskou značku profesionální kosmetiky pro obličej a tělo BEAUTY SPA NATURAL RESOURCES.

Aventa Group s.r.o. (www.aventabeauty.cz) je výhradním zástupcem této luxusní značky pro Českou a Slovenskou republiky.

O značce

BEAUTY SPA je značkou světového jména, jež získala uznání profesionálů z oboru industrie krásy a medicíny.

Inovativní technologie a jedinečné aktivní formule, neustálý vědecký výzkum a kontrola kvality, bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí, vysoká účinnost - na to všechno jsou tvůrci značky BEAUTY SPA náležitě hrdí.

Kosmetické produkty pro obličej a tělo značky BEAUTY SPA nabízejí řešení pro prakticky všechny úkoly spojené s nejsložitějšími dermatologickými a estetickými problémy kůže obličeje a těla, stejně jako korekcí postavy.

Široké možnosti přI výběru

BEAUTY SPA má více než 160 produktů rozdělených do několika řad. Díky tomu kosmetologové otvírají široké možnosti při výběru individuálních programů pro každého klienta. Tyto řady používají pouze přírodní ingredience, což se odráží i v názvu.

0+
Více než 160 produktů

Vizitkou značky BEAUTY SPA je STABILIZOVANÝ A BIODOSTUPNÝ VYSOCE KONCENTROVANÝ OZON, který je součástí každé procedury.

Právě proto jsou tyto kosmetické přípravky velmi zajímavé pro široké spektrum odborníků nejen v kosmetologii a dermatologii, ale také v medicíně širokého profilu.

Spolupráce se společností
Aventa Group s.r.o.

Spolupráce se společností Aventa Group s.r.o. se stane pro Vás jedním z hlavních zdrojů rozvoje podnikání vzhledem ke kvalitě výrobků a individuálním podmínkám spolupráce.

Kosmetická řada se vyrábí v jedné z největších továren v Evropě vlastněných společností Cosmoproject (vlastní značka laboratoře).

Cosmoproject

Cosmoproject Laboratory je předním výrobcem kosmetických a parfémových výrobků, který usiluje o využití své exkluzivní a personalizované zkušenosti v každém produktu značky BEAUTY SPA.

Úroveň kontroly kvality výrobků je natolik vysoká, že umožnila zařadit laboratoř společnosti Cosmoproject na seznam nejlepších světových laboratoří.

Certifikace

V roce 2002 získal Cosmoproject mezinárodní certifikát kvality UNI EN ISO 90001. Certifikát byl vydán Det Norske Veritas (DNV), mezinárodní organizací, která kontroluje a neustále sleduje činnosti související s výrobou produktů pro hygienu, zdraví a krásu pokožky a vlasů. Cosmoproject je držitelem certifikátu GMP Quality Management System (GMP ISO 22716).

BEAUTY SPA – kosmetika pro moderní ženy, milovnice a znalkyně nejvyšší kvality a efektivity!

Product added to wishlist
Produkt přidán do porovnání.