Partnerům

Partnerům

Dobrý den, Vážení kolegové!

Společnost AVENTA Group s.r.o.  představuje Vám top známé italské značky profesionální kosmetiky pro obličej a tělo BEAUTY SPA a THERMAE.

AVENTA Group s.r.o. (www.aventabeauty.cz) je výhradním zástupcem světových luxusních značek pro Českou a Slovenskou republiky.

O značce

BEAUTY SPA je značkou světového jména, jež získala uznání profesionálů z oboru industrie krásy a medicíny.

Inovativní technologie a jedinečné aktivní formule, neustálý vědecký výzkum a kontrola kvality, bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí, vysoká účinnost - na to všechno jsou tvůrci značky BEAUTY SPA náležitě hrdí.

Kosmetické produkty pro obličej a tělo značky BEAUTY SPA nabízejí řešení pro prakticky všechny úkoly spojené s nejsložitějšími dermatologickými a estetickými problémy kůže obličeje a těla, stejně jako korekci postavy.

O značce

Luxusní italská kosmetika THERMAE je postavená na pilíři z prastaré fosilní termální vody. Ta je spojovacím prvkem všech produktů teto značky. Fosilní voda obohacená o prvky soli, bromu a jódu z městečka Salsomaggiore Terme se získává z útrob Země z hloubky 1000 až 2000 metrů, nazývá se "fosilní", protože představuje pozůstatek prehistorického moře. Je velmi bohatá na řasy. Uchovala si skvělé vlastnosti, které ji předurčují, aby byla titulována skutečnou matkou wellness.

Účinky termální vody:

·         aktivace oběhu

·         revitalizace

·         remineralizační účinek

·         detoxikační účinek

·         redukce škodlivých látek

Ošetření THERMAE se opírá o tři pilíře.

Solnobromojódová fosilní termální voda ze Salsomaggiore Terme, která remineralizuje tkáně, detoxikuje, reaktivuje a zlepšuje oběh, má redukční účinek. Dalším pilířem je termální sůl z fosilní vody, ta má osmolitický a odvodňovací účinek, zlepšuje oběh, redukuje tukovou hmotu a odstraňuje celulitidu. Třetím pilířem je originální termální bahno, které čistí a odvodňuje, vyhlazuje povrchové vrstvy pokožky, zpevňuje, redukuje tukovou hmotu a reaktivuje a zlepšuje oběh.

Široké možnosti při výběru

BEAUTY SPA a THERMAE máji více než 250 produktů rozdělených do několika řad. Díky tomu se kosmetologům otvírají široké možnosti při výběru individuálních programů pro každého klienta. Tyto řady používají pouze přírodní ingredience, což se odráží i v jejich názvu.

0+
Více než 250 produktů

Vizitkou značky BEAUTY SPA je STABILIZOVANÝ A BIODOSTUPNÝ VYSOCE KONCENTROVANÝ OZON, který je součástí každé procedury.

Právě proto jsou tyto kosmetické přípravky velmi zajímavé pro široké spektrum odborníků nejen v kosmetologii a dermatologii, ale také v medicíně širokého profilu.

Vizitkou značky THERMAE JE SOLNOBROMOJÓDOVÁ FOSILNÍ TERMÁLNÍ VODA ZE SALSOMAGGIORE TERME.

Pro těžení termální vody, která je světovým unikátem, je nutné sejít až téměř dva tisíce metrů hluboko. Ale stojí to za to: Fosilní termální voda je čistý a nekontaminovaný zdroj, který nikdy nepřišel do styku s lidskou činností.

Její chemické složení je bezkonkurenční: může se pochlubit koncentrací soli 154 gramů na litr (téměř pětkrát vyšší než ve Středozemním moři), bromu 0,25 a jódu 0,05 gramů. Navíc obsahuje lithium, vápník, hořčík a draslík, které se přidávají ke všem ostatním stopovým prvkům, které z něj dělají koncentrát života, zvláštní zdroj krásy a pohody pro celý organismus.

Spolupráce se AVENTA Group s.r.o.

Spolupráce se společností AVENTA Group s.r.o. se stane pro Vás jedním z hlavních zdrojů rozvoje podnikání vzhledem ke kvalitě výrobků a individuálním podmínkám spolupráce.

Produkty se vyrábí v jedné z největších továren v Evropě vlastněných společností Cosmoproject (vlastní značky laboratoře).

Cosmoproject

Cosmoproject Laboratory je předním výrobcem kosmetických a parfémových výrobků, který usiluje o využití své exkluzivní a personalizované zkušenosti v každém produktu značek BEAUTY SPA a THERMAE.

Úroveň kontroly kvality výrobků je natolik vysoká, že umožnila zařadit laboratoř společnosti Cosmoproject na seznam nejlepších světových laboratoří.

Certifikace

V roce 2002 získal Cosmoproject mezinárodní certifikát kvality UNI EN ISO 90001. Certifikát byl vydán Det Norske Veritas (DNV), mezinárodní organizací, která kontroluje a neustále sleduje činnosti související s výrobou produktů pro hygienu, zdraví a krásu pokožky a vlasů. Cosmoproject je držitelem certifikátu GMP Quality Management System (GMP ISO 22716).

Product added to wishlist
Produkt přidán do porovnání.