DEA Tělová alginátová máska s mentolem pro remineralizaci a revitalizací THERMAE
DEA Tělová alginátová máska s...

DEA Tělová alginátová máska s mentolem pro remineralizaci a revitalizací THERMAE

Zobrazení cen a možnost nákupu je k dispozici pouze profesionálním zákazníkům.
Vytvořte si profesionální účet nebo se přihlaste k již existujícímu účtu.

Více

Prášková maska, která na pokožce tuhne a vytváří tak odlitek schopný zvýšit účinek funkčních složek a podporuje uvolňování stopových prvků a minerálních solí obsažených v alginátech a křemelině. Mentol se svými změkčujícími a osvěžujícími vlastnostmi působí dekongestantně, tonizuje a má kryogenní účinky, čímž zlepšuje siluetu.

Objem
  • 360g
 

Aktivní složky: 

  • Alginát - evoluce ve stabilním a dlouhotrvajícím gelu, hydratační působení, uvolňování ve vodě rozpustných funkčních složek pravidelně v průběhu času
  • Křemelina - obnovující účinek na kolagen a elastin, regenerace buněk, antioxidant
  • Přírodní mentol - antiseptické a zklidňující vlastnosti, pocit svěžesti v kontaktu s tělem, kryogenní dekongestant s povzbuzujícím účinkem

Účinky: 

  • okluzivní účinek
  • zlepšení vlastností léčebných funkčních složek
  • dekongestivní a povzbuzující účinek

Použití: pro každou ošetřovanou oblast smíchejte 80 g Dea s 200 ml vody - nejlépe destilované - a 50 ml Fossil Water pro každou ošetřovanou oblast. Směs naneste na ošetřovanou oblast (břicho, vnitřní strana stehen, hýžďový sval, paže, prsa) a nechte působit alespoň 20 minut. Odstraňte masku a zbytky odstraňte vlhkým hadříkem. Pro správné použití produktu se podívejte na listy ošetření.

Složení: diatomaceous earth, algin, calcium sulfate, tetrasodium pyrophosphate, cyamopsis tetragonolobus (guar) gum, menthol, silica, ci 77891 (titanium dioxide), ci 77288 (chromium hydroxide green), ci 42090 (blue 1 lake).

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna. 

Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celé značky THERMAE. Všechny dosud známé minerály a stopové prvky obsažené ve fosilní vodě jsou ve skutečnosti využitelné a prospěšné pro pokožku.

Využitelnost fosilní vody v kosmetice THERMAE, díky exkluzivní metodě, má vysokou dermatologickou hodnotou.

Typy pleti
Všechny typy pleti
Actions
Drenáž
Stimulující
DEATM25

Mohlo by vás také zajímat

Product added to wishlist
Produkt přidán do porovnání.