Značka Beauty Spa

Záměrem a cílem každého ošetření od značky beauty spa je dopřát pleti a tělu co potřebují, poskytnout jim chybějící péčI.

Všechny terapie a ošetření jsou jedinečné. Rituály jsou zaměřené na uvolnění svalů v obličeji, rozproudění cirkulace, zlepšení jasu pleti, prokrvení, odbourání stresu a nalezení well being pocitu pohody.

Pečlivá a unikátní pleťová ošetření a rituály jsou prováděna profesionální italskou kosmetikou BEAUTY SPA.

Programy ošetření

Masáže

 • Well-being masáž
 • Lymfodrenážní masáž

KOMPLEXNÍ MASÁŽ OBLIČEJE + EXPRES OŠETŘENÍ

PERFECTAGE LUXUSNÍ OŠETŘENÍ PLETI

Pracujeme se všemi typy pleti a řešíme problémy, které narušují dokonalost tónu obličeje: skvrny různého původu, akné a post-akné, vrásky, kuperózu, ochablost a drsnost pokožky. V jednom ošetření provádíme hloubkové čištění pleti, korekci a relaxační masáž obličeje, rituál proti stresu. Procedura zahrnuje exkluzivní produkty řady Perfectage, Glycopaste pro čištění pleti a masáž, séra: lnflamaging, Superozone 1200. Během péče dostanete také masku Total Repairing Mask od italské značky Beauty Spa. Na závěr procedury se používá Cromacontrol krém SPF 30.

PURITY HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ PLETI S OZONOTERAPlf (BEZ NAPAŘOVÁNÍ)

Hloubkové čištění pleti bez napařování. Dokonale očistí od zbytků kožního mazu a zároveň má protizánětlivý účinek. Díky chemickým kyselinám uvolní a odblokuje ucpané kanálky mazových žláz pro odstranění komedonů. Produkty s Bio-Ozonem mají terapeutické účinky: baktericidní, protizánětlivé a hojivé. Procedura zahrnuje exkluzivní produkty řady Ozoceutika Neoskin: kombinace masky Purimaska + čištící gel na obličej Prim-O3. Minerální samoregulační masku z řady Specialist Acid Green. Na závěr procedury bude aplikace séra a krému.

SEBOCONTROL ANTISEPTICKÉ OŠETŘENÍ PRO MASTNOU PLEŤ

Rebalanční kúra je určená pro mastnou pleť, která je náchylná k nečistotám. Cílem je normalizovat nadměrný maz a udržet hydrataci, aby se zabránilo vzniku komedonů. Obsahuje směs jemných kyselin Pureness Blend. Procedura zahrnuje exkluzivní produkty řady Ozoceutika Neoskin: kombinace masky Purimaska + čištící gel na obličej Prim-O3. Minerální samoregulační masku z řady Specialist Acid Green. Na závěr procedury bude aplikace séra a krému.

AQUABLEND HLOUBKOVÉ HYDRATAČNf OŠET􀁑ENf PRO VŠECHNY TYPY PLETI

Ošetření Aquaconcept využívá složku Aquablend k opětovnému seznámení pleti s krásou a s 3D hydratací. Již od prvního sezení jsou vidět výsledky: zvýšený jas pleti, jemná pokožka s efektem „probuzení". Procedura je vhodná pro všechny typy pleti. Tato procedura zahrnuje exkluzivní produkty řady Aquaconcept. Každý produkt této řady obsahuje exkluzivní složení Aquablend, který zabraňuje ztrátě vody a zároveň poskytuje pleti vysokou hydrataci. Hydratace je klíčové slovo této procedury, kterou pleť znovu získá svoji správnou hydrolipidovou rovnováhu, vitalitu a krásu.

BE CALM OŠETŘENÍ PRO CITLIVOU PLEŤ A PROTI KUPERÓZE

Ošetření BE CALM využívá speciální produkty, které jsou vyrobené pro reaktivní, citlivou, intolerantní pleť. Již od prvního sezení jsou vidět výsledky: zklidněná a hydratovaná pokožka s odstraněním zarudnutí a podráždění. Procedura je vhodná pro citlivou, zanícenou a reaktivní pokožku. Tato procedura zahrnuje exkluzivní produkty řady Deliderm od značky Beauty Spa.

PULLULAN OŠETŘENÍ PROTI STÁRNUTÍ

Ošetření vhodné pro nerovnou, unavenou a atopickou pleť. Péče proti stárnutí s detoxikačním a okysličujícím účinkem pro všechny typy pleti. Toto intenzivní ošetření se vyznačuje stahujícím účinkem polymeru PULLULAN. Dodává energii pleti díky ozonu a má hydratační a zklidňující účinek. Tato luxusní procedura zahrnuje exkluzivní produkty řady Aquaconcept. Péče začíná čištěním pleti a tonizací, pokračuje jemným chemickým peelingem Biopeel, který aktivně obnovuje pokožku bez podráždění. Hlavním produktem je liftingová a detoxikační maska Pullulan.

CHEMICKÉ PEELINGY S OZONEM

NEOPEEL PH 2,5 VÍCEÚČELOVÝ PEELING PRO VŠECHNY TYPY PLETI

Peeling aktivovaný ozonem. Cílem ošetření je probuzení kožních rezerv a obnova buněk. Bělení, omlazení, ošetření problematické pleti. Také se doporučuje jako „beauty-flash". Procedura zahrnuje exkluzivní produkty řady Ozoceutika Neoskin, která Je založena na organických kyselinách s vysokým obsahem ozonu. Ozon je aktivní látka, která zlepšuje buněčnou energ"r"1 a má antibakteriální účinky.

OZOPEEL PH 2,0 PROTIZÁNtTLIVÝ PEELING PRO PROBLEMATICKOU AKNÓZNÍ PLEŤ

Protizánětlivý peeling aktivovaný ozonem. Procedura zahrnuje exkluzivní produkty řady Ozoceutika Neosk·1n, která je založena na organických kyselinách s vysokým obsahem ozonu. Ozon je aktivní látka, která zlepšuje buněčnou energii a má antibakteriální účinky.

OZOPEEL PH 1,5 REGENERAČNÍ PEELING LIFTING, PROTI VRÁSKÁM A BĚLENÍ

Ůnava, stres, klienti s nedostatečnou péčí o pleť, životní styl, kuřáci, noční práce atd. Pokožka dostává současně obnovu aktivními kysel"rnami a potřebné probuzení rege-nerace buněčnou bio-ozonovou terap"rí. Procedura zahrnuje exkluzivní produkty řady Ozoceutika Neoskin, která je založena na organických kyselinách s vysokým obsahem ozonu. Ozon je aktivní látka, která zlepšuje buněčnou energii a má antibakteriální účinky.

OZOPEEL PH 1,0 INTENZIVNÍ PEELING, LEŠTNf + BtLENf + SILNÝ ANTI-AGE

Intenzivní peeling aktivovaný ozonem. 3 v 1- leštění pleti (hluboké vrásky a post-akné)+ bělení+ intenzivní omlazení. Přiděleno NE podle věku, ale podle kožního problé-mu. Pokožka dostává současně obnovu aktivními kyselinami a potřebnou stimulaci buněk. Bio-ozonová terapie Procedura zahrnuje exkluzivní produkty řady Ozoceutika Neoskin, která Je založena na organ·1ckých kyselinách s vysokým obsahem ozonu. Ozon je aktivní látka, která zlepšuje buněčnou energii a má antibakteriální účinky.

Péče o obličej

 • Peelingy
 • Hloubkové čištění
 • Hydratace
 • Anti-Age péče
  Ostatní

Péče o tělo

 • Zábal na hubnutí
 • Odvodnění a detoxikace
 • Celulitida
 • Zpevněn

KOMPLEXNÍ OŠETŘENÍ TĚLA + EXPRES MASÁŽ

LIPOZONE ZÁBAL NA HUBNUTÍ+ EXPRES M ASÁŽ

Tělový zábal, který napomáhá k zeštíhlení postavy a zpevnění pokožky. Metabolismus se znovu aktivuje, spalují se tuky. Vysoce účinná intenzivní kúra na hubnutí.

THALASSOZONE DETOXIKACE A ODVODNĚNÍ TĚLA (ZÁBAL+ EXPRES MASÁŽ)

Ošetření zaměřené na snížení přebytečných tekutin a toxinu posile ním mikrocirku lace. Peeling těla. Doporučeno pro edematózní celulitidu a žilní onemocnění, těžké nohy. Nipomáhá zeštíhlení postavy a zpevnění pokožky. Detoxikuje tělo a odplavuje nadbytečnou vodu z těla. Zmírňuje celulitidu.

AMAZONAS ANll-CELULlllDNÍ PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ (ZÁBAL+ EXPRES MASÁŽ)

Vyhlazující, zeštíhlující, drenážní ošetření. Je spojeno s mimořádným kryogenním působením gelu APOl

TONE UP PRUŽNOST A ZPEVNĚNÍ POKOŽKY ( ZÁBAL+ EXPRES MASÁŽ)

Cílené ošetření, určené pro oblasti těla postižené bílou nebo Červenofialovou barvou str1Í Díky kombinaci účinných látek - včetně organických kyselin -obnovuje epidermis, díky čemuž je ještě vnímavější k následujícímu ošetření produkty. Navíc sérum Elastin také pozitivně zasahuje do pružnosti pokožky, provádí preventivní ošetření proti striím. Liftingový efekt pro pokožku těla. Doporučuje se k prevenci vzniku slrií v dusledku hormonální nerovnováhy, změnám hmotnosti.

BEAUTY SPA

je značka s celosvětovou reputací, jež získala uznání od profesionálů v oblasti krásy a medicíny. Pro boj se skutečnými problémy pokožky obličeje a těla vyvinuli italští vědci kosmetiku BEAUTY SPA. Široká škála je kombinována do řad, které mohou proměnit jakoukoli kosmetickou proceduru v nezapomenutelné hodiny relaxace a harmonie, kterým nelze odolat a jejichž výsledek nelze zapomenout. Použití inovativních účinných látek a seriózní vědecký výzkum může dosáhnout vynikajících výsledků s trvalým účinkem. Jedinečné složení každého produktu je výsledkem pečlivé práce výzkumné laboratoře.

THERMAE

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází z veleúspěšného regionu starověké historie, ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna. Je to příběh zcela Made in Italy, vnitřně spojený se speciální vodou, které se žádná jiná na světe nevyrovná.Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celého projektu.

Product added to wishlist
Produkt přidán do porovnání.