Značka Beauty Spa

Záměrem a cílem každého ošetření od značky BEAUTY SPA je dopřát pleti a tělu co potřebují, poskytnout jim chybějící péči.

Všechny terapie a ošetření jsou jedinečné. Rituály jsou zaměřené na uvolnění svalů v obličeji, rozproudění cirkulace, zlepšení jasu pleti, prokrvení, odbourání stresu a nalezení well being pocitu pohody.

Pečlivá a unikátní pleťová ošetření a rituály jsou prováděna profesionální italskou kosmetikou BEAUTY SPA.

Programy ošetření

Masáže

 • Well-being masáž
 • Lymfodrenážní masáž

OŠETŘENÍ OBLIČEJE

NEINVAZIVNÍ MEZOTERAPIE- DERMA PEN BEAUTY SPA

Neinvazivní mezoterapie je účinná metoda omlazení a zlepšení stavu pleti. Postup vám umožní získat výhody tradiční mezoterapie a zároveň se vyhnout bolestem souvisejícím s aplikací. Bezinfekční mezoterapie obnovuje svalový tonus, normalizuje metabolické procesy, zlepšuje pronikání účinných látek, které jsou obsažené v sérech od značky Beauty Spa do kožní tkáně. Tato metoda je účinná pro korekci pigmentace, dehydratace, post akné a dalších kožních problémů. Ošetření je optimální pro pacienty s nízkým prahem bolesti a citlivou pokožkou.

Výhody tohoto postupu :

• není nutné období rekonvalescence (nedochází ke vzniku modřin) takže ihned po zákroku můžete vést aktivní společenský životní styl;

• ideální pro ty, kteří se bojí bolesti z injekcí. 

PERFECTAGE LUXUSNÍ OŠETŘENÍ PLETI

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti a řeší problémy, které narušují dokonalost pleti: stařecké skvrny jakéhokoli původu, akné a post-akné, síť vrásek, růžovka. V jednom ošetření provádíme hloubkové čištění pleti, korekci a relaxační masáž obličeje, rituál proti stresu. Procedura zahrnuje exkluzivní produkty řady Perfectage, Glycopaste pro čištění pleti a masáž, séra: Pentavitamin, lnflamaging, Superozone 1200. Během péče dostanete také masku Genesis Ritual od italské značky Beauty Spa. Na závěr procedury se používá Cromacontrol krém SPF 30.                  

PURITY HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ PLETI S OZONOTERAPII (BEZ NAPAŘOVÁNÍ)

Hloubkové čištění pleti bez napařování. Dokonale očistí od zbytků kožního mazu a zároveň má protizánětlivý účinek. Díky chemickým kyselinám uvolní a odblokuje ucpané kanálky mazových žláz pro odstranění komedonů. Produkty s Bio-Ozonem mají terapeutické účinky: baktericidní, protizánětlivé a hojivé. Procedura zahrnuje exkluzivní produkty řady Ozoceutika Neoskin: kombinace masky Purimaska + čištící gel na obličej Prim-O3. Minerální samoregulační masku z řady Specialist Acid Green. Na závěr procedury bude aplikace séra a krému.

SEBOCONTROL ANTISEPTICKÉ OŠETŘENÍ PRO MASTNOU PLEŤ

Rebalanční kúra je určená pro mastnou pleť, která je náchylná k nečistotám. Cílem je normalizovat nadměrný maz a udržet hydrataci, aby se zabránilo vzniku komedonů. Obsahuje směs jemných kyselin Pureness Blend. Procedura zahrnuje exkluzivní produkty řady Ozoceutika Neoskin: kombinace masky Purimaska + čištící gel na obličej Prim-O3. Minerální samoregulační masku z řady Specialist Acid Green. Na závěr procedury bude aplikace séra a krému.

AQUABLEND HLOUBKOVÉ HYDRATAČNf OŠETŘENI PRO VŠECHNY TYPY PLETI

Ošetření Aquaconcept využívá složku Aquablend k opětovnému seznámení pleti s krásou a s 3D hydratací. Již od prvního sezení jsou vidět výsledky: zvýšený jas pleti, jemná pokožka s efektem „probuzení". Procedura je vhodná pro všechny typy pleti. Tato procedura zahrnuje exkluzivní produkty řady Aquaconcept. Každý produkt této řady obsahuje exkluzivní složení Aquablend, který zabraňuje ztrátě vody a zároveň poskytuje pleti vysokou hydrataci. Hydratace je klíčové slovo této procedury, kterou pleť znovu získá svoji správnou hydrolipidovou rovnováhu, vitalitu a krásu.

BE CALM OŠETŘENÍ PRO CITLIVOU PLEŤ A PROTI KUPERÓZE

Ošetření BE CALM využívá speciální produkty, které jsou vyrobené pro reaktivní, citlivou, intolerantní pleť. Již od prvního sezení jsou vidět výsledky: zklidněná a hydratovaná pokožka s odstraněním zarudnutí a podráždění. Procedura je vhodná pro citlivou, zanícenou a reaktivní pokožku. Tato procedura zahrnuje exkluzivní produkty řady Deliderm od značky Beauty Spa.

PULLULAN OŠETŘENÍ PROTI STÁRNUTÍ

Ošetření vhodné pro nerovnou, unavenou a atopickou pleť. Péče proti stárnutí s detoxikačním a okysličujícím účinkem pro všechny typy pleti. Toto intenzivní ošetření se vyznačuje stahujícím účinkem polymeru PULLULAN. Dodává energii pleti díky ozonu a má hydratační a zklidňující účinek. Tato luxusní procedura zahrnuje exkluzivní produkty řady Aquaconcept. Péče začíná čištěním pleti a tonizací, pokračuje jemným chemickým peelingem Biopeel, který aktivně obnovuje pokožku bez podráždění. Hlavním produktem je liftingová a detoxikační maska Pullulan.

CHEMICKÉ PEELINGY S OZONEM

NEOPEEL PH 2,5 VÍCEÚČELOVÝ PEELING PRO VŠECHNY TYPY PLETI

Peeling aktivovaný ozonem. Cílem ošetření je probuzení kožních rezerv a obnova buněk. Bělení, omlazení, ošetření problematické pleti. Také se doporučuje jako „beauty-flash". Procedura zahrnuje exkluzivní produkty řady Ozoceutika Neoskin, která Je založena na organických kyselinách s vysokým obsahem ozonu. Ozon je aktivní látka, která zlepšuje buněčnou energiri a má antibakteriální účinky.

OZOPEEL PH 2,0 PROTIZÁNĚTLIVÝ PEELING PRO PROBLEMATICKOU AKNÓZNÍ PLEŤ

Protizánětlivý peeling aktivovaný ozonem. Procedura zahrnuje exkluzivní produkty řady Ozoceutika Neoskin, která je založena na organických kyselinách s vysokým obsahem ozonu. Ozon je aktivní látka, která zlepšuje buněčnou energii a má antibakteriální účinky.

OZOPEEL PH 1,5 REGENERAČNÍ PEELING LIFTING, PROTI VRÁSKÁM A BĚLENÍ

Únava, stres, klienti s nedostatečnou péčí o pleť, životní styl, kuřáci, noční práce atd. Pokožka dostává současně obnovu aktivními kyselinami a potřebné probuzení regenerace buněčnou bio-ozonovou terapií. Procedura zahrnuje exkluzivní produkty řady Ozoceutika Neoskin, která je založena na organických kyselinách s vysokým obsahem ozonu. Ozon je aktivní látka, která zlepšuje buněčnou energii a má antibakteriální účinky.

OZOPEEL PH 1,0 INTENZIVNÍ PEELING, LEŠTĚNI+ BĚLENÍ+ SILNÝ ANTI-AGE

Intenzivní peeling aktivovaný ozonem. 3 v 1- leštění pleti (hluboké vrásky a post-akné)+ bělení+ intenzivní omlazení. Přiděleno NE podle věku, ale podle kožního problému. Pokožka dostává současně obnovu aktivními kyselinami a potřebnou stimulaci buněk.Procedura bio-ozonové terapie zahrnuje exkluzivní produkty řady Ozoceutika Neoskin, která Je založena na organických kyselinách s vysokým obsahem ozonu. Ozon je aktivní látka, která zlepšuje buněčnou energii a má antibakteriální účinky.

Péče o obličej

 • Chemické ozonové peelingy
 • Hloubkové čištění
 • Péče o mastnou plet'
 • Hydratace
 • Anti-Age péče
 • Ošetření pro citlivou plet'
 • Liftingové ošetření
 • Neinvazivní mezoterapie- DERMAPEN

Péče o tělo

 • Zábal na hubnutí
 • Odvodnění a detoxikace
 • Celulitida
 • Zpevnění
 • Bandažování

KOMPLEXNÍ OŠETŘENÍ TĚLA + EXPRES MASÁŽ

LIPOZONE ZÁBAL NA HUBNUTÍ+ EXPRES MASÁŽ

Tělový zábal, který napomáhá k zeštíhlení postavy a zpevnění pokožky. Metabolismus se znovu aktivuje, spalují se tuky. Vysoce účinná intenzivní kúra na hubnutí.

THALASSOZONE DETOXIKACE A ODVODNĚNÍ TĚLA (ZÁBAL+ EXPRES MASÁŽ)

Ošetření zaměřené na snížení přebytečných tekutin a toxinu posile ním mikrocirkulace. Peeling těla. Doporučeno pro edematózní celulitidu a žilní onemocnění, těžké nohy. Nipomáhá zeštíhlení postavy a zpevnění pokožky. Detoxikuje tělo a odplavuje nadbytečnou vodu z těla. Zmírňuje celulitidu.

AMAZONAS ANTI-CELULITYDNÍ PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ (ZÁBAL+ EXPRES MASÁŽ)

Vyhlazující, zeštíhlující, drenážní ošetření. Je spojeno s mimořádným kryogenním působením gelu APOCALYPSE

TONE UP PRUŽNOST A ZPEVNĚNÍ POKOŽKY ( ZÁBAL+ EXPRES MASÁŽ)

Cílené ošetření, určené pro oblasti těla postižené bílou nebo Červenofialovou barvou strií. Díky kombinaci účinných látek - včetně organických kyselin -obnovuje epidermis, díky čemuž je ještě vnímavější k následujícímu ošetření produkty. Navíc sérum Elastin také pozitivně zasahuje do pružnosti pokožky, provádí preventivní ošetření proti striím. Liftingový efekt pro pokožku těla. Doporučuje se k prevenci vzniku slrií v důsledku hormonální nerovnováhy, změnám hmotnosti.

BEAUTY SPA

Značka BEAUTY SPA nabízí řadu pro domácí použití a řadu pro profesionály. Díky kombinaci aktivních látek jako je bioozon, aminokyseliny a další dostane vaše pleť a pokožka těla špičkovou profesionální péči.

Značka BEAUTY SPA nabízí široké portfolio produktů určených pro péči o obličej i celé tělo. Naleznete zde produkty pro korekci akné, změn spojených s věkem, hydratační přípravky, čisticí kosmetiku i exfolianty. Mezi tělovými produkty dominují ty pro nápravu celulitidy, ochablosti a dehydratace pokožky. Vybere si opravdu každý.

Zásadní a signifikantní složkou produktů je Sesazone 6000.

Sesazone 6000 je inovativní složka kosmetiky - ozonizovaný sezamový olej. Ozon je antibakteriální, působí dezinfekčně, poskytuje silný náboj energie a podporuje ochranu buněk před volnými radikály. Aktivuje buněčný metabolismus v pokožce. Zvyšuje neosyntézu kolagenu, elastinu a mukopolysacharidů. Zlepšuje buněčnou energii a má revitalizační a reepitelizační účinek.

THERMAE

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna. 

Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celé značky THERMAE

Ošetření THERMAE se opírá o tři pilíře. Solnobromojódová fosilní termální voda remineralizuje tkáně, detoxikuje, reaktivuje a zlepšuje oběh, má redukční účinek. Dalším pilířem je termální sůl z fosilní vody, ta má osmolitický a odvodňovací účinek, zlepšuje oběh, redukuje tukovou hmotu a odstraňuje celulitidu. Třetím pilířem je originální termální bahno, které čistí a odvodňuje, vyhlazuje povrchové vrstvy pokožky, zpevňuje, redukuje tukovou hmotu a reaktivuje a zlepšuje oběh.

METODA THERMAE JE ZALOŽENA NA ČTYŘECH ESENCÍCH, KTERÉ SI KLIENT ZVOLÍ PODLE SVÝCH EMOCÍ BĚHEM DEFINIČNÍHO RITUÁLU.

Product added to wishlist
Produkt přidán do porovnání.