Aqua Concept

Aqua Concept

Hydratace – cesta k vyváženosti

Správná úroveň hydratace pokožky znamená zdraví, hladkost, pružnost a přirozenou zářivost. Pro dlouhodobé zachování tohoto stavu je nezbytná pravidelná a kvalitní hydratace. Naše pokožka je skutečně v neustálém spojení s vodou. 

Hydratace pokožky

Dobře hydratovaná pokožka účinně plní ochrannou funkci a vyrovnává se s vlivem vnějšího prostředí. Hydratace je hlavním krokem v základní péči o pleť. Při nedostatku vláhy vzniká pocit suchosti a napnutosti - to jsou první známky dehydratace.

Je nutné včas reagovat na zhoršení stavu pokožky a zaměřit se na její intenzivní hydrataci.

Na pozadí nedostatečné úrovně hydratace v pokožce klesá tvorba kolagenu a elastinu, její pružnost a elasticita prudce klesá.

Výsledek

  • Předčasná tvorba vrásek
  • Pleť ztrácí zářivost, začíná se loupat
  • Rozvíjí se záněty
  • Make-up působí nerovnoměrně

Z výše uvedených důvodů se tak obnovení vodní rovnováhy a udržování celistvosti kožní bariéry stává klíčovým úkolem každodenní péče.

Značka BEAUTY SPA se úzce zaměřuje na tento úkol a díky exkluzivnímu hydratačnímu složení Aquablend, nejnovějším technologiím a inovativním texturám řady AQUA CONCEPT dokáže proměnit vaši kosmetickou proceduru ve skutečný rituál.

Odstranění make-upu, čištění, tonizace a obnova vodní rovnováhy pokožky pomocí produktů AQUA CONCEPT zlepšují stav a úroveň hydratace vaší pokožky a navracejí jí krásu a zářivost.

Kosmetika Aqua Concept

PRO PROFESIONÁLY

Kosmetika Aqua Concept

PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ

Product added to wishlist
Produkt přidán do porovnání.