Značka Thermae

Značka THERMAE Il Tempio della Salute pochází ze srdce samotné vzkvétající oblasti Emilia-Romagna.

Útroby městečka Salsomaggiore Terme ve skutečnosti skrývají fosilní moře, z něhož pochází drahocenná Solno-Brom-Jódová voda, základní prvek celé značky THERMAE. Všechny dosud známé minerály a stopové prvky obsažené ve fosilní vodě jsou ve skutečnosti využitelné a prospěšné pro pokožku.

Využitelnost fosilní vody v kosmetice THERMAE, díky exkluzivní metodě, má vysokou dermatologickou hodnotou.

Programy ošetření

OBLIČEJ

OASIS OŠETŘENÍ PRO VŠECHNY TYPY PLETI

Termální péče s hydratačním účinkem. Jedná se o proceduru dodávající energii žíznivé pokožce. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti a během všech ročních období. Procedura zahrnuje jedinečný rituál začínající výběrem esence. Následuje odlíčení pleti, jemná exfoliace, aplikace hydratačního séra Oasis a masáž s použitím vitaminového krému Activa. Na závěr dostanete normalizující a zklidňující masku Humus. Posledním krokem této procedury je aplikace závěrečného hydratačního krému.

GOLDEN RA ANTI-AGE OŠETŘENÍ PRO VŠECHNY TYPY PLETI

Hloubkové čištění pleti bez napařování. Dokonale očistí od zbytků Luxusní anti-age ošetření zahrnující aromaterapii a relaxační masáž obličeje, krku a dekoltu s použitím masážního a vyživujícího krému a zlaté masky RA. Anti-agingové ošetření zahrnuje exkluzivní produkty od značky Thermae a je zaměřené na redukci vrásek zralé pleti a na její hloubkové zpevnění a hydrataci.

GRAVITAS LIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ PLETI

Komletní omlazující a výživné ošetření pro všechny typy pleti s efektem liftingu. Ošetření je vhodné pro plet ztrácející turgor a elasticitu. Během procedury provádíme odlíčení pleti, pneumatickou masáž s použitím luxusní masky Gravitas. Následuje aplikace ochranného séra pro zvýšení hydratace a elasticity pleti. Dokonalý lifting zajistí alginátová maska s mořským kolagenem. Na závěr procedury se používá regenerační krém Illumina.

FANGOTHERAPY LIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ PLETI

Bohaté ošetření, které umožňuje pokožce získat zpět svou ztracenou elasticitu, zářivý a mladistvý vzhled neinvazivním způsobem. Procedura zahrnuje jedinečné produkty od značky Thermae a aromatické esence. Obsahem je fosilní termální voda a originální termální bahno koncentrované v bromojódové termální soli FANGO. Během ošetření provádíme masáž obličeje, krku a dekoltu. Aplikujeme masku dle výběru a závěrečný vyživující krém.

TĚLO

LISSAGIO OŠETŘENÍ TĚLA

Péče inspirovaná starodávnými tradicemi termálního čištění a kombinuje exfoliační, drenážní, detoxikační a redukční účinek termální soli s hydratačními a elastickými vlastnostmi vodního oleje. Ošetření zahrnuje jedinečný rituál s využitím aromatických esencí a masážního krému Perfecta.

OSMOSIS DETOXIKAČNÍ OŠETŘENÍ TĚLA

Detoxikace a relaxace je očista těla, kromě toho je to příjemná, bezpečná procedura bez vedlejších účinků. Tato procedura nabízí kombinaci termální masky Osmosis a lipolytického drenážního séra. Idealní pro klienty, které trápí problémy spojené s lymfatickým systémem. Příjemnou části procedury je tělová masáž s aplikací gelu pro stimulaci mikrocirkulace problémových partií.

FANGOTHERAPY ZEŠTÍHLUJÍCÍ OŠETŘENÍ TĚLA

Zeštíhlující ošetření se zábalem s využitím termálního bahna, hřejivého oleje a lipolytického séra. Jedná se o velmi příjemnou a efektivní proceduru a skvělý doplněk detoxikace či hubnutí, a to díky stimulaci lymfy.

GOLDEN DEA LIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ TĚLA

Ošetření zaměřené na obnovení pružnosti pokožky. Tato luxusní procedura zahrnuje exkluzívní tělové produkty od značky Thermae. Aplikace produktů masážními pohyby,vynikající vůně esenciálních olejů, a tělová alginátová maska s mentolem zajistí relaxaci a pocit pohody. Vaše pokožka bude plně hydratovaná a sametová na dotek.
Product added to wishlist
Produkt přidán do porovnání.