Prezentace značek

Prezentace značek BEAUTY SPA a THERMAE

Drahé odbornice,

Rádi bychom Vás pozvali do školicího centra AVENTA na prezentaci značek BEAUTY SPA a THERMAE.

Během prezentace se dozvíte více o naších značkách, a o neuvěřitelných schopnostech produktů (u některých výsledek vidíte už po prvním použití).

Veškeré produkty, jejich textury a specifika použiti můžete vyzkoušet na vlastní pleti. 

K tomu dostanete vzorky produktů a katalogy od naše společnosti zdarma.

Přihlaste se a vstupte do krásného světa luxusních značek BEAUTY SPA a THERMAE.

Datum a časTéma školeníŠkolitelCena

14.5. 

9:30-13:00

MIKROJEHLIČKOVÁNÍ. Řešení vrásek a vypnutí pokožky pomocí mezokoktejlů. Teoretická část. Představení produktů. Praktická ukázka. Trenérka značky Beauty Spa/ kosmetička Alina KokishZdarma

16.5.

9:30-13:00

SUPER NOVINKA - letní enzymatický peeling O3 ENZYPEEL.                    Program obnovení kožní mikrobioty, detoxikaci, obnovení síly a vitality pleti, boje proti negativními vnějšími vlivy, fotostárnuti.

Praktická ukázka O3 ENZYPEEL.  

Trenérka značky Beauty Spa/ kosmetička Alina KokishZdarma

21.5.

9:30-13:00

1. Seznámení se značkou BEAUTY SPA

2. Představení dalších novinek: OZO LOTION, OZONE-UP masažní krém; OZOPOWDER enzimaticky prášek pro domácí použití; OZO-PEPTIDE denní peptidový krém; OZO-PEPTIDE noční peptidový krém a další. Ukázka textur. 

Trenérka značky Beauty Spa/ kosmetička Alina KokishZdarma

23.5.

9:30-13:00

SPA & WELLNESS RITUÁLY s aromaterapií pro luxusní SPA salony a hotely od prémiové značky THERMAE. Představení produktů. Ukázka zábalů. Trenérka značky Beauty Spa/ kosmetička Alina KokishZdarma

28.5.

9:30-13:00

OZONOTERAPIE PRO ÚČINNOU KOREKCI AKNÉ a POSTAKNÉ. Představení produktů značky Beauty  Spa a Dottor Primo. Praktická ukázka.Trenérka značky Beauty Spa/ kosmetička Alina KokishZdarma
Datum a časTéma školeníŠkolitelCena
4.4. 
9:30 - 13:00

EFEKTIVNÍ OMLAZUJÍCÍ PÉČE. Řešení vrásek a vypnutí pokožky pomocí mezokoktejlu BIOAGE. 

Představení produktů. Praktická ukázka. 

Trenérka značky Beauty Spa/ kosmetička Alina KokishZdarma. Sleva15% na prof. produkty.
11.4.
9:30 - 13:00
NA LETNÍ SEZÓNU SE INTENZIVNĚ PŘIPRAVUJEME! Boj proti celulitidě a účinná korekce postavy pomocí vyníkajících tělových produktů značky BEAUTY SPA. Představení produktů. Ukázka zábalů nebo bandáži.Trenérka značky Beauty Spa/ kosmetička Alina KokishZdarma. Sleva15% na prof. produkty.
18.4.
9:30-11:00
1. SUPER NOVINKA PRO PROFESIONÁLY OD BEAUTY SPA - enzymatický peeling O3 ENZYPEEL pro regeneraci a exfoliaci pleti.  Praktická ukázka O3 ENZYPEEL.                                      2. Představení dalších novinek od Beauty SPA: OZO LOTION, OZONE-UP masažní krém; OZOPOWDER enzymatický prášek pro domácí použití; OZO-PEPTIDE denní krém; OZO-PEPTIDE noční krém a další.                    Trenérka značky Beauty Spa/ kosmetička Alina KokishZdarma. Sleva15% na prof. produkty.
25.4.
9:30 - 12:00
PROFESIONÁLNÍ SPA & WELLNESS RITUÁLY s aromaterapií pro luxusní SPA salony a hotely od prémiové italské značky THERMAE. Představení produktů. Ukázka zábalů.Trenérka značky Beauty Spa/Thermae  kosmetička Alina KokishZdarma. Sleva15% na prof. produkty.
30.4.
9:30 - 12:00
PROFESIONÁLNÍ PROTOKOLY pro řešení: pigmentace, vrásek, akné, dehydratované pleti od značky BEAUTY SPA. Představení produktů. Praktická ukázka.Trenérka značky Beauty Spa/ kosmetička Alina KokishZdarma. Sleva15% na prof. produkty.

Pozn. 1. Sleva15% na prof. produkty v den konání školení.

Pozn. 2. Také nabízíme možnost individuálního školení, dle Vašich možností. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Informace o termínech prezentace můžete kdykoli získat telefonicky:

Tel. +420 736 543 922

Email: b2b@aventabeauty.cz

Adresa:

Vinohradská 343/6, 120 00 Vinohrady, Praha

 

BEAUTY SPA je značkou světového jména, jež získala uznání profesionálů z oboru industrie krásy a medicíny.

Inovativní technologie a jedinečné aktivní formule, neustálý vědecký výzkum a kontrola kvality, bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí, vysoká účinnost - na to všechno jsou tvůrci značky BEAUTY SPA náležitě hrdí.

Kosmetické produkty pro obličej a tělo značky BEAUTY SPA nabízejí řešení pro prakticky všechny úkoly spojené s nejsložitějšími dermatologickými a estetickými problémy kůže obličeje a těla, stejně jako korekci postavy.

Luxusní italská kosmetika THERMAE je postavená na pilíři z prastaré fosilní termální vody. Ta je spojovacím prvkem všech produktů značky. Fosilní voda obohacená o prvky soli, bromu a jódu z městečka Salsomaggiore Terme se získává z útrob Země z hloubky 1000 až 2000 metrů, nazývá se "fosilní", protože představuje pozůstatek prehistorického moře. Je velmi bohatá na řasy. Uchovala si skvělé vlastnosti, které ji předurčují, aby byla titulována skutečnou matkou wellness.

Ošetření THERMAE se opírá o tři pilíře. Solnobromojódová fosilní termální voda ze Salsomaggiore Terme, která remineralizuje tkáně, detoxikuje, reaktivuje a zlepšuje oběh, má redukční účinek. Dalším pilířem je termální sůl z fosilní vody, ta má osmolitický a odvodňovací účinek, zlepšuje oběh, redukuje tukovou hmotu a odstraňuje celulitidu. Třetím pilířem je originální termální bahno, které čistí a odvodňuje, vyhlazuje povrchové vrstvy pokožky, zpevňuje, redukuje tukovou hmotu a reaktivuje a zlepšuje oběh.

Product added to wishlist
Produkt přidán do porovnání.