Odvodňující a remodelující sérum na tělo Drenabooster
Odvodňující a remodelující sérum na...

Odvodňující a remodelující sérum na tělo Drenabooster

Zobrazení cen a možnost nákupu je k dispozici pouze profesionálním zákazníkům.
Vytvořte si profesionální účet nebo se přihlaste k již existujícímu účtu.

Více

Produkt s intenzivním drenážním účinkem, upřednostňovaný rychle vstřebatelným složením a pečlivým výběrem účinných látek, které působí současně pro exponenciální účinek.

Extrakt Sambucus Nigra stimuluje mikrocirkulaci a bojuje proti křehkosti kapilár, zatímco Escin zlepšuje žilní tonus a má drenážní účinek, který podporuje mobilizaci a odstranění nadbytečných tekutin. Přítomnost mentyllaktátu ve složení poskytuje okamžitý pocit svěžesti a lehkosti.

Objem: 100 ml

 

Aktivní složky: 

  • Extrakt Sambucus Nigra - získává se ze semen černého bezu, rostliny patřící do čeledi Caprifoliaceae, obsahuje antokyany a flavonoidy, vitamín A a vitamín C. V kosmetice je známý pro své protizánětlivé a zklidňující účinky v kombinaci s nespornými přírodními detoxikačními a drenážními vlastnostmi.
  • Escina - jedná se o směs triterpenových saponinů extrahovaných z Aesculus hippocastanum. Má vazoprotektivní a vazotonický účinek, a proto zpomaluje a brání tvorbě otoků.
  • Menthyl laktát - je derivát mentolu, esterasovaný kyselinou mléčnou. Stimuluje receptory chladu přítomné na pokožce a poskytuje příjemný pocit svěžesti, aniž by se změnila teplota epidermis.

Použití: aplikujte na oblasti těla, které vyžadují drenáž (nohy, paže, břicho) a masírujte, dokud se nevstřebá. Alternativně lze produkt přidat do tělového krému každodenní rutiny s produkty Beauty Spa.

Problemy
Celulitida
Actions
Drenáž
Stimulující
BSDRENA

Mohlo by vás také zajímat

Product added to wishlist
Produkt přidán do porovnání.