Stimulující lipolytický booster Lipolift
Stimulující lipolytický booster Lipolift

Stimulující lipolytický booster Lipolift

Receptura bohatá na aktivní složky s redukčním a stimulačním účinkem.

Speciální výběr složek s lipolytickými vlastnostmi využívá karnitin a kofein v synergii k rozkladu a mobilizaci lipidů. Současně bazén na bázi výtažků Escin a extrakty s Butcher's Broom zasahuje do mikrocirkulace a také provádí odvodňovací účinek. A konečně, Methyl Nicotinate má senzorický a především horký (vazodilatační)-studený (vazokonstrikční) efekt tepelného šoku, schopný reaktivovat mikrocirkulaci a zvýšit mobilizaci mastných kyselin s metabolickým odblokovacím účinkem.

Lipolift je ideální pro léčbu celulitidy a lokalizovaného tuku a působí proti ztrátě tonusu.

Objem: 100 ml

 

Aktivní složky: 

  • Bakuchiol - extrahovaný ze semen asijské rostliny Psoralea Corylifolia má regenerační vlastnosti, které se již využívaly v některých starověkých ajurvédských kosmetických prostředcích. Má profil genové exprese podobný profilu retinolu, ale lepší bezpečnostní profil. Je vhodný i pro citlivou pokožku, má silné regenerační účinky, zlepšuje elasticitu a pigmentaci pokožky a podporuje tvorbu kolagenu.
  • Methyl nikotinát - vzniká chemickou reakcí dvou přírodních sloučenin: mentolu s osvěžujícím a zklidňujícím účinkem a kyseliny nikotinové, která se podílí na degradaci a využití bílkovin, lipidů a sacharidů. Niacinová část má tendenci vyvolat vazodilatační účinek, zatímco mentolová část má tendenci vyvolat vazokonstrikční účinek. Výsledkem je aktivace kožní mikrocirkulace doprovázená příjemným a přetrvávajícím horko-chladným senzorickým efektem.
  • Karnitin a kofein - Karnitin je přirozenou součástí buněk, ve kterých hraje zásadní roli při využití tuků. Účinně stimuluje lipolýzu, zvláště účinný v produktech zaměřených na remodelaci pleti. Kofein stimuluje drenáž a odstraňování stojatých tekutin (protiedematózní funkce) a podporuje mobilizaci mastných kyselin v tukové tkáni. Konečně inhibuje intracelulární fosfodiesterázu a podporuje lipolýzu.
  • Escina - jedná se o směs triterpenových saponinů extrahovaných z Aesculus hippocastanum. Má vazoprotektivní a vazotonický účinek, a proto zpomaluje a brání tvorbě otoků.
  • Extrakty z břečťanu a Butcher's Broom - Břečťan má anticelulitidní, stimulační a kosmetické vlastnosti prospěšné pro tonus kapilár, zatímco Butcher's Broom snižuje propustnost kapilár s relativním zlepšením otoků a drenážním efektem.

Použití: aplikujte na oblasti těla, které vyžadují lipolytický účinek (nohy, paže, břicho) a masírujte, dokud se nevstřebá. Alternativně lze produkt přidat do tělového krému každodenní rutiny s produkty Beauty Spa.

Problemy
Celulitida
Actions
Stimulující
Vypnutí a zpevnění
BSLIPOL

Mohlo by vás také zajímat

Product added to wishlist
Produkt přidán do porovnání.