BEAUTY Sada legín a 4x kúra s odvodňovacím účinkem LEGÍNY DRENA SYSTEM
BEAUTY Sada legín a 4x kúra s...

BEAUTY Sada legín a 4x kúra s odvodňovacím účinkem LEGÍNY DRENA SYSTEM

Zobrazení cen a možnost nákupu je k dispozici pouze profesionálním zákazníkům.
Vytvořte si profesionální účet nebo se přihlaste k již existujícímu účtu.

Více

Domácí procedura se silným odvodňovacím detoxikačním účinkem pro nohy a břicho - 4x kúra. Ideální v případě zadržování vody, oběhových problémů a celulitidy, využívá osmotických vlastností mořského koncentrátu ve fyziologickém roztoku a společně působí s aktivátorem ozonizovaného oleje Sesazone 6000.

Obsah:

  • 1x sáček s párem kosmetických legín napuštěných v ozosmotickém fyziologickém roztoku
  • 3x náplň Ozosmotický fyziologický roztok 100 ml
  • 1x Drenabooster tělové sérum 100 ml
  • 1x Igelitové kalhoty

Určení:

  • Celulitida
  • Zadržování vody 
  • Oběhový systém
Objem
  • 1 ks
 

Jak používat: aplikujte Drenabooster na ošetřovaná místa lehkými krouživými pohyby zdola nahoru, abyste podpořili jeho vstřebávaní. 

2. Krok aplikujte Beauty legíny

Ozosmotický solný roztok Beauty Spa podporuje drenážní účinek a eliminaci metabolického odpadu, zatímco Sesazon 6000 stimuluje kožní tkáň a činí ji vnímavou a reaktivní vůči ostatním složkám obsažených v této domácí péči. Aquapuriny hydratují a vyživují kožní tkáň. 

Jak používat: legíny aplikujte ve sprše, můžete vytáhnout, aby pokryly bříško. Poté oblékněte igelitové kalhoty a zavažte v pase do uzlíku. Nechte působit 30-60 minut. Uschovejte sáček s legínami a igelitové kalhoty pro další použití. Po použití legíny vyperte a vysušte. Igelitové kalhoty opláchněte a také uschovejte pro další použití. Při příštím použití vložte čisté kosmetické legíny do sáčku a nalejte celý roztok dovnitř, poté dobře uzavřete a protřepte.

Snadné použití Beauty legín s igelitovými kalhotami, obojí jsou opakovaně použitelné.

3. Krok masáže

Sundejte igelitové kalhoty a Beauty legíny a masírujte ošetřovaná místa, vždy zespodu nahoru. Nesmývejte. Ošetření ukončete chladivým gelem.  Domácí péče končí drenážním detoxikačním účinkem.

Upozornění: Igelitové kalhoty mohou klouzat, je vhodné nosit neklouzavou obuv. Ošetření se nedoporučuje v těhotenství. Při nošení Beauty legín se vyhněte přímému kontaktu s intimními sliznicemi, doporučujeme ponechat a nesundávat spodní prádlo.

Jak se starat o legíny a igelitové kalhoty: igelitové kalhoty opláchněte a nechte uschnout na pozdější použití.

Beauty legíny perte v ruce nebo v pračce s jemným pracím cyklem, osušte a uskladněte. Beauty legíny nejsou vhodné pro sušení v sušičce.

Problemy
Celulitida
Actions
Drenáž
Proti celulitidě
LDS1

Mohlo by vás také zajímat

Product added to wishlist
Produkt přidán do porovnání.