Exkluzivní sada kolagenových nití a mezokoktejlu Bioage
Exkluzivní sada kolagenových nití a...
Exkluzivní sada kolagenových nití a...
Exkluzivní sada kolagenových nití a mezokoktejlu Bioage
Exkluzivní sada kolagenových nití a mezokoktejlu Bioage

Exkluzivní sada kolagenových nití a mezokoktejlu Bioage

Zobrazení cen a možnost nákupu je k dispozici pouze profesionálním zákazníkům.
Vytvořte si profesionální účet nebo se přihlaste k již existujícímu účtu.

Více

Sada BIOAGE je určena pro regeneraci pleti a okamžitý lifting. Působí do hloubky, proti známkám stárnutí a viditelně redukuje vrásky.Ošetřesní se provádí pomocí přístroje DERMAPEN.

Derma-AGE má vyhlazující účinek na vrásky 1. a 2. stupně a redukuje vrásky 3. stupně.

Základními produkty ošetření jsou ultrakoncentrované mezokoktejly Bioage, alginátová maska s obsahem molekulárního ozonu  O3 MASK a kolagenové neinvazivní nitě. Pro lepší zapracování mezokoktejlu doporučujeme provádět proceduru pomocí Derma Penu.

Sada obsahuje vše, co potřebujete pro 4 plnohodnotné procedury.

V balení naleznete

 1. Ultrakoncentrovaný mezokoktejl Bioage - 4 x 5 ml
 2. Alginátovou masku O3 MASK - 4 x 20 g
 3. Kolagenové neinvazivní nitě
 4. Aplikátor - 1 ks 
 5. Nástavce pro aplikátor - 4 ks
 

Ultrakoncentrovaný aktivní koktejl Bioage je navržen pro efektivní ošetření zralé pleti s intenzivním liftingovým a omlazujícím účinkem. Koktejl stimuluje tvorbu kolagenu, obnovuje pružnost a pevnost pleti, vyhlazuje vrásky, zlepšuje strukturu a kvalitu pleti. Sérum obsahuje celé spektrum hyaluronátu sodného, který pomáhá posílit bariérovou funkci pokožky s vypínacím efektem, což přináší hladkou pleť s plnějším vzhledem.

Aminokyseliny Prolin, Hydroxyprolin a Glycin zlepšují hlubokou hydrataci a podporují produkci kolagenu a elastinu. Zatímco intenzivní vitaminový koktejl (Vitamíny B1, B3 a C) působí integrovaným způsobem na příznaky stárnutí a stimuluje samoregenerační procesy pokožky díky svým antioxidačním, regeneračním a oživujícím vlastnostem.

Peptid Acetyl Octapeptide-3 má relaxační účinek na vrásky typu 1,2,3, zatímco výtažek z Dřezovce trojtrnného bohatý na polysacharidy má účinky na zpevnění a vyhlazení pleti s okamžitým liftingovým efektem. 

Aktivní složky: 

 • Hyaluronátu sodný
 • Aminokyseliny Prolin, Hydroxyprolin a Glycin
 • Vitamíny B1, B3 a C
 • Peptid Acetyl Octapeptide-3
 • Výtažek z Dřezovce trojtrnného
 • Arginin
 • DMAE
 • Glutathion
 • Hedvábný protein

Použití: Pomocí aplikátoru natáhněte potřebné množství mezokoktejlu Bioage (odstraňte ochranný plast, propíchněte víčko aplikátorem dodávaným v sadě a odebírejte produkt tím, že lahvičku obrátíte vzhůru nohama). Bioage aplikujte postupně na jednotlivá místa obličeje (čelo, tváře, brada, nosoretní rýhy..). Nejvíce se zaměřte na vrásčitá místa a poté aplikujte kolagenové nítě přímo na tyto vrásky. Pokud je třeba, naneste Bioage znovu na kolagenové nítě, abyste usnadnili jejich rozpuštění. Je také možné ošetřit oblast kolem očí. Pokračujte a lehce masírujte nitě, dokud se nerozpustí (na více dehydrovaných oblastech může být nutné zvážit delší proces, až 10-15 minut).

Zbytky mezokoktejlu zapracujte pomocí Derma Penu. Smíchejte jeden sáček (20 g) alginatové masky O3 s přibližně 60 ml studené vody a naneste na obličej a krk. Nechte působit přibližně 15 minut. Odstraňte masku a setřete případné zbytky vlhkou žínkou. Aplikujte závěrečný krém. 

Typy pleti
Všechny typy pleti
Problemy
Jemné a hluboké vrásky
Actions
Proti stárnutí a reaktivace anti-age
Vypnutí a zpevnění
BIOAGEKIT

Mohlo by vás také zajímat

Product added to wishlist
Produkt přidán do porovnání.