Řady Beauty Spa

Aqua Concept

HYDRATACE – CESTA K VYVÁŽENOSTI

Správná úroveň hydratace pokožky znamená zdraví, hladkost, pružnost a přirozenou zářivost. Pro dlouhodobé zachování tohoto stavu je nezbytná pravidelná a kvalitní hydratace. Naše pokožka je skutečně v neustálém spojení s vodou.

Specialista

ROVNOVÁHA PRO VAŠI POKOŽKU

Řada THE SPECIALIST je navržena pro typy pleti, které vyžadují zvláštní péči. Do takových typů můžeme zařadit dva naprosto opačné případy: 

  • mastná, přitom ale velmi dehydratovaná pokožka;
  • extrémně suchá a dehydratovaná pokožka.

Řada THE SPECIALIST využívá exkluzivní směs Pureness Blend od značky BEAUTY SPA pro péči o mastnou pleť.

Ozoceutica Neoskin

REGENERACE PLETI

Řada OZOCEUTICA NEOSKIN je založena na organických kyselinách s exfoliačními a obnovujícími schopnostmi. Organické kyseliny se používají k léčbě akné, korekci povrchových a hlubokých vrásek, pigmentace, stejně jako jizev a nerovnosti pokožky.

Ozoceutica Face

KYSLÍK - ZDROJ ŽIVOTA

"Kyslík je nezbytný pro život na Zemi. Celá naše planeta je "živena" vzduchem, stejně jako naše pokožka.

Řada Ozoceutica Face, která ztělesňuje produkty nejvyšší kvality a účinnosti, používá nepřekonatelný ozonizovaný olej Sesazone 6000.

Nic se nevyrovná jeho dynamizující, biostimulační a obnovující síle.

Deliderm

CITLIVÁ PLEŤ

Nanejvýš „něžné“ produkty řady DELIDERM se vyznačují výjimečnou účinností a jsou určeny pro péči o citlivou, reaktivní a přecitlivělou pleť.  

Prvním krokem a úkolem produktů řady DELIDERM je korekce zarudnutí pomocí aktivních ingrediencí vytvořených samotnou přírodou. Dalším krokem je obnovení správných biologických funkcí pokožky.

Anti-age Genesis

ZRALÁ PLEŤ

Značka BEAUTY SPA v řadě ANTI-AGE GENESIS nabízí nejpokročilejší, nejmodernější a ultra účinné ingredience, které si dokážou poradit se změnami souvisejícími s věkem prostřednictvím komplexního přístupu: účinné působení proti volným radikálům a vyhlazování vrásek, ochrana před UV zářením a znečišťujícími látkami, obnova a lifting, aktivní hydratace a jako výsledek - zářící pokožka.

Source of Light

NESKUTEČNÁ ZÁŘE A BAREVNÁ HRA

Sortiment řady SOURCE OF LIGHT si "hraje" se světlem: zachycuje, vylepšuje a odráží ho pro dosažení neobyčejného optického efektu.

Souhra zvláštních zaostřovacích a texturovacích částic novější generace pomůže vytvořit sourodou a hladkou pokožku obličeje bez jakýchkoli nedostatků.

Perfectionist

THE TRUE PERFECTIONIST

Pro ty, kteří chtějí mít dokonalou pokožku s jednotným a teplým odstínem, bez jakýchkoliv viditelných vad a stop změn souvisejících s věkem, značka Beauty SPA představuje řadu produktů, které v sobě kombinují technologie, vědecké zkušenosti a viditelné výsledky.

Díky speciální a exkluzivní směsi Whitening Blend od Beauty Spa se redukují skvrny, odstín pleti se stává sourodým, mizí nedokonalosti.

Eye Tech

EYE ZONE SPECIALIST

Inovativní technologie pro oblast očí.

Jemný obrys očí si zaslouží zvláštní pozornost a ideální produkty pro cílené řešení problémů a odstranění základních nedostatků. Jemné mimické vrásky, ztráta tonusu a vznik tmavých kruhů a váčků pod očima - to jsou nejčastější problémy, které ničí svěžest a krásu vašeho pohledu.

Ozoceutica Body

BIOENERGETIKA POKOŽKY PRO KRÁSNÉ TĚLO

Superenergetický náboj nového vylepšeného ozonu - exkluzivního Sesazone 6000 od Beauty Spa - se stává dostupný pro pokožku díky řadě Ozoceutica Body.

Celulitida, tkáňová atonie a strie jsou vady, které lze zkorigovat.

Atlantis Bio Research

PROTI CELULITIDĚ

3D technologie a synergie aktivních ingrediencí v boji proti celulitidě. 

Celulitida je stav kůže spojený se strukturálními a fyziologickými specifiky podkožního tuku, které se projevují nepravidelnostmi s charakteristickým vzorem "matrace" v oblasti stehen, hýždí a břicha.

Perfectage

OBJEVUJTE SEBE ZNOVU A V KAŽDÉM VĚKU

Znamená to znovuzrození pokožky, jež bude vyzařovat neuvěřitelnou krásu. Perfectage - to je výzva času, gravitaci, slunci a zákonům přírody.   

Perfectage je orientována na aktivní korekci věkových a pigmentačních skvrn a je rovněž zaměřena na zlepšení kvality pokožky v každém ročním období.   

Product added to wishlist
Produkt přidán do porovnání.